Yaşam Koçları için yönetim panelli hazır site
Yönetici Koçluğu

Tarafsız, Etkin ve Akıcı Bir Gelişim Platformu

Günümüz dünyasında şartlar ve araçlar o kadar hızlı değişiyor ki, bazen “değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” sözü bile yetersiz kalabiliyor. Bilgi teknolojilerinin gelişimi ile organizasyonel yapılar, görev tanımları gibi görece makro kavramların yanı sıra çalışanların bakış açıları ve istekleri de değişimden etkileniyor.
 
Üst ve orta düzey yöneticiler profesyonel bir koç ile çalışarak hem kişisel hem de profesyonel yaşamda karşılaştıkları sorunlara kalıcı ve etkili çözümler üretebilir, tarafsız ve bağımsız bir gelişme ortamında vizyon sahibi liderlere dönüşerek değişimi yönlendirebilirler.
 
Yönetici koçluğu, koçun uzman rolünü üstlendiği olaylarda, daha çok yöneticinin farkındalığını, öğrendiklerini, gelişimini ve seçimlerini yönlendirdiği durumlar arasında değişiklik gösteren bir süreci kapsar. Bu koçluk biçimi, temelde beceri gelişimini ve performansa odaklanmayı içerirken, genel gelişime de fırsat verir.
 
Danışanlar ve koçlar yapılacak eşleştirmeler doğrultusunda kendi aralarında belirleyecekleri tarih, saat ve yerlerde buluşarak koçluk seanslarını gerçekleştirirler. Adler Central Europe koçları ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) ile imzaladıkları etik kuralları anlaşması çerçevesinde danışanın en yüksek çıkarlarını ve kişisel bilgileri ile seans içeriği hakkında hiç bir bilgiyi danışanın izni olmadan kimseyle paylaşmayacaklarını taahhüt ederler. Koçluk hizmetinin verimli olması için Adler Central Europe her danışanın koçuyla minimum 10 seans birlikte olmasını tavsiye eder.

 

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler:
Ankara Yaşam Koçu Türkiye 1997- 2020 I Tasarım Ankara Hosting